PARTNEŘI

Kategorie: Archiv článků, Novinky

Euro-Regio-Cup 2010 - soutěž o Vánoční vločku, soutěž pro všechny

Euro-Regio-Cup 2010 - soutěž o Vánoční vločku, soutěž pro všechnyNa Krušnohorském Klínovci si to ve středu na sjezdovce Pod Zámečkem za úžasného, slunečného počasí a na perfektně připravené trati „rozdali“ lyžaři i snowboardisté v soutěži o Vánoční vločku, soutěži ze seriálu Euro-Regio-Cup.

Chomutovský Spot Club 2000 uspořádal se svým partnerským německým klubem Oberwiesenthal aktiv a ve spolupráci se Skiareálem Klínovec soutěž v paralelním slalomu pro bezmála 80 soutěživých závodníků.

Sportovní boje probíhaly v celkem 16 věkových kategoriích a ceny se rozdělily přesně 50:50 mezi lyžaře i snowboardisty. Spokojenost však určitě zavládla napříč celého závodního pole, protože závod byl skutečně perfektně zorganizován a vše běželo pod slunečnou oblohou jako na drátku dle časového harmonogramu.

Vhledem k tomu, že byl tento projekt spolufinancován z fondů EU, neplatil se žádný registrační poplatek a tak se účastníci mohli v rámci registrace také občerstvit a  hodnotné věcné ceny si neodnášeli jen vítězové, ale také jiní šťastlivci. Startovní čísla byla slosovatelná a tombola opravdu stála za to !

Byl to bezvadně uspořádaný závod a příjemně strávený prázdninový den a jak se mezi účastníky neslo, tak se všichni již dnes těší na další ročník.